Największe wydarzenie branży mobile w Polsce – MTC już w marcu!

Opublikowany dnia 06 marca, 2023

4

Dokładnie 28 i 29 marca 2023 roku w Krakowie odbędzie się kolejna edycja
konferencji – Mobile Trends Conference. Event odbędzie się stacjonarnie w
Metropolo Kraków by Golden Tulip, ale można wziąć w nim udział również
online. Będą dwa dni, sześć ścieżek tematycznych oraz gala rozdania nagród z
imprezą networkingową. Biznes znowu ma gdzie świętować!

Największa konferencja poświęcona polskiemu biznesowi mobile wraca do Krakowa. Jako uczestnik masz dwa dni, cztery sceny, sześć ścieżek tematycznych oraz ponad 70 prelegentów!

Czym jest MTC?

Już za kilka tygodni w hotelu Metropolo Kraków by Golden Tulip odbędzie się Mobile Trends Conference – najważniejsze wydarzenie dla branży aplikacji i technologii mobile w Polsce.

Konferencja potrwa dwa dni i wystąpi na niej w sumie 70 prelegentek i prelegentów.
Ciekawym uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których poruszone zostaną najważniejsze aspekty, z którymi boryka się branża. Odpowiedzą też na pytania publiczności.

Główną zaletą konferencji MTC jest obecność biznesu, co pozwala na networking, za którym idzie współpraca i cenne znajomości. Konferencja jest adresowana przede wszystkim do przedstawicieli działów marketingu, PR, business development, designu czy Project Managementu. Nie brakuje tam też sektora e-commerce czy fintech.

Jeśli ktoś poszukuje kontaktów biznesowych i wystąpień poświęconych zagadnieniom związanym z projektowaniem, wdrażaniem, finansowaniem i promocją aplikacji oraz rozwiązań mobilnych, to konferencje Mobile Trends stanowią dla takiej osoby znakomitą inwestycję.

Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w prelekcjach z różnych dziedzin

To już 11 rok, odkąd mamy okazję uczęszczać na prelekcje skupiające się na technologiach mobilnych. To gratka dla miłośników, którzy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę i doświadczenia. W tym roku Mobile Trends Conference zapewni uczestnikom aż sześć ścieżek tematycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W ramach konferencji odbędą się m.in. wykłady w kierunkach: commerce, ux design, marketing, fintech, inspiracje oraz case study. Uczestnicy mają do wyboru różne pakiety biletów, które dostosowują do swoich potrzeb.

28 marca to:
● #Inspirations (Main Stage)
● #CaseStudy
● #Marketing
● #UXDesign

29 marca to:
● #Inspirations (Main Stage)
● #Management
● #Commerce
● #Fintech

Co jest w programie w tym roku?

Agenda konferencji jest bardzo rozległa. W ponad 70 prelekcjach każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz wiedzieć czy ChatGPT jest faktycznie rewolucją? Intryguje Cię analiza multimodalnych sygnałów życiowych z twarzy w czasie rzeczywistym? A może wolisz poznać trendy w marketingu 2023? Jakie są inteligentne aplikacje mobilne? Jak technologia rozszerza możliwości mózgu? Kiedy przepisywać, a kiedy refactorować aplikację mobilną? Jak uniknąć finansowej wtopy przez błędy poznawcze w UX? To tylko niektóre z wystąpień.

Nie zabraknie też odporności psychicznej, inkluzywności, dostępności, wykorzystania AR i VR w marketingu czy metaverse w biznesie.

W gronie prelegentek i prelegentów znajdują się m.in. Artur Kurasiński, Anna Ledwoń, Martyna Tarnawska, Marek Kamiński, Wojtek Kardyś, Mike Korba, Tomasz Witt, Paweł Sala czy Wojciech Popiela. Wszystkich ekspertów zobaczysz na stronie:
2023.mobiletrends.pl/prelegenci.

Gala rozdania nagród Mobile Trends Awards

Statuetki Mobile Trends Awards co roku przyznawane są najlepszym projektom i aplikacjom w różnorodnych kategoriach. Nad wyborem oraz jakością nominacji czuwa Kapituła Konkursowa, którą tworzą eksperci od lat związani z branżą mobile. W tym roku z ponad stu pięćdziesięciu zgłoszeń nominacje w aż 14 kategoriach otrzymało aż 75 projektów!

28 marca o 19:00 poznamy wyniki głosowania Kapituły oraz Internautów, a po wyłonieniu najlepszych projektów mobilnych w Polsce odbędzie się Networking Party!

Mobile Trends Conference – Najważniejsza konferencja dla branży mobilnej już 28 i 29 marca w Krakowie!

Mobile Trends Conference to niezwykle ważne wydarzenie dla całej branży IT, a uczestnictwo w Mobile Trends Conference to doskonała okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia nowych umiejętności. Wydarzenie ma też akredytację IAB Polska oraz Dimaq. Bądź z nami i dołącz do wydarzenia już teraz! Chcesz być częścią wyjątkowej społeczności branży mobilnej? Sprawdź program na stronie konferencji.

Powiązane artykuły

WoW! ITCorner – Przemek Skrzek z LEANSPIN/ Marcin Kuczyński z EXSO WoW! ITCorner – Przemek Skrzek z LEANSPIN/ Marcin Kuczyński z EXSO

Przeczytajcie o historii przyjaźni, która narodziła się na jednej z łódek podczas rejsu ITCorner. Owocem tej relacji jest długofalowa współpraca biznesowa. Read More

Czytaj więcej
WOW! ITCorner – Krzysztof Ryk z Antologic WOW! ITCorner – Krzysztof Ryk z Antologic

Jak odblokować wzrost firmy, który był skutecznie utrudniany przez stare oprogramowanie? Jak doszło do współpracy Antologic z amerykańską firmą Prove? O szczegółach tych dwóch projektów opowiada nam Krzysztof Ryk z Antologic. Read More

Czytaj więcej
Razem można więcej – rozmowa z Karoliną Charewicz-Jakubowską, dyrektor zarządzającą ITCORNER Razem można więcej – rozmowa z Karoliną Charewicz-Jakubowską, dyrektor zarządzającą ITCORNER

Razem można więcej – rozmowa z Karoliną Charewicz-Jakubowską, dyrektor zarządzającą ITCORNER razem można więcej – rozmowa z karoliną charewicz-jakubowską, dyrektor zarządzającą itcorner Razem można więcej – rozmowa z karoliną charewicz-jakubowską, dyrektor zarządzającą itcorner Przeczytajcie wywiad z Karoliną, która podzieli się swoim doświadczeniem z zarządzania wyjątkową organizacją, jaką… Read More

Czytaj więcej
WoW! ITCorner – Współpraca Human Partner i Antologic WoW! ITCorner – Współpraca Human Partner i Antologic

Poznajcie szczegóły współpracy biznesowej między dwiema firmami członkowskimi ITCorner: Human Partner, członek klastra od 2017 r. i Antologic, którzy są z nami na pokładzie od 2015 r. Owocem tej współpracy jest opracowanie narzędzia dla Antologic… Read More

Czytaj więcej

Zapisałeś się do naszego newslettera

Sprawdź skrzynkę mailową i potwierdź swoją subskrypcję.