Jak stać się członkiem klastra? | ITCorner - klaster polskich firm technologicznych

Zostań członkiem klastra
firm technologicznych z Polski!

Poznaj firmy zrzeszone w naszym klastrze. Szukasz partnerów biznesowych dla swoich projektów, innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci rozwinąć ofertę. W ITCorner znajdziesz nie tylko firmy, ale cały ekosystem wsparcia w najtrudniejszych wyzwaniach biznesowych

Skontaktuj się z nami
Dołącz do nas

Jak dołączyć?

W tematach rekrutacyjnych pomoże Monika Komoda.
Skontaktuj się: monika.komoda@itcorner.org.pl

Krok 1

Rekomendacje od 2 Członków ITCORNER

Skontaktuj się z członkiem ITCORNER i poproś o napisanie kilku zdań o tym, co Twoja firma i osoba może wnieść do Stowarzyszenia, skąd się znacie, czy mieliście okazję już wcześniej współpracować. Jeżeli będziesz mieć problem ze zdobyciem rekomendacji, napisz do nas – postaramy się pomóc.

Krok 2

Przedstawienie Kandydata

Po otrzymaniu Twoich rekomendacji Ty i Twoja firma zostaniecie przedstawieni wszystkim Członkom ITCORNER. Członkowie mają 5 dni na ewentualne zgłoszenie veta.

Brak veta = następny etap rekrutacji

Krok 3

Rozmowa Rekrutacyjna

Chcemy dobrze Cię poznać. Zależy nam byś poznał też Nas, naszą misję i wartości, dlatego zaprosimy Cię na rozmowę z członkiem grupy rekrutacyjnej. Jeżeli po tym spotkaniu otrzymasz pozytywną rekomendację i Komitet Członkowski jednogłośnie przyjmie Twoją kandydaturę, przejdziemy do kwestii formalnych.

Krok 4

Formalności

Kwestie formalne (umowa, płatność za członkostwo, dostępy do kanałów komunikacyjnych, Slack, strona www, Google Drive, kalendarz wydarzeń, oficjalna prezentacja na Spotkaniu Managerskim i kanale #hello na Slacku).

Krok 5

Onboarding

Po dopełnieniu wszystkich formalności zaprosimy Cię na spotkanie onbordingowe z Członkiem Komisji Rekrutacyjnej, który opowie o naszych wartościach, przybliży Ci jak wyglądają nasze inicjatywy i spotkania. Dowiesz się jak korzystać z kanałów komunikacyjnych i gdzie najlepiej poznawać innych Członków Stowarzyszenia.

W tematach rekrutacyjnych pomoże Monika Komoda.
Skontaktuj się: monika.komoda@itcorner.org.pl

Napisz do nas

Twoja wiadomość została wysłana

Wystąpił problem z wysłaniem Twojej wiadomości. Proszę spróbować ponownie później