ITCorner na Made In Wroclaw i Wolves Summit

Październik można śmiało nazwać miesiącem wrocławskiej branży technologicznej! Był on pełen branżowych spotkań, konferencji i okazji do poznawania ciekawych ludzi. 

Podczas eventów mieliśmy okazję zanurzyć się w świat firm technologicznych, startupów i venture capital podczas tegorocznej edycji Made In Wroclaw i Wolves Summit, jednej z największych imprez tego typu w Europie. 

Panele dyskusyjne, w których podczas konferencji Made in Wrocław uczestniczyli reprezentanci ITCorner to: 

  • E-commerce – inny wymiar zakupów, na którym wystąpił Grzegorz Rudno-Rudziński, Prezes Zarządu Klastra ITCorner, Partner Zarządzający Unity Group
  • MedTech napędzany przez AI, na którym posłuchaliśmy Tomasza Kowalczyka, CEO NeuroSYS oraz Piotra Krajewskiego, CEO CancerCenter.ai oraz Stermedia

Podczas eventu również Giant LaZer, członek ITCorner zaprezentował swoją nową grę TrashRageAR. 

Całej imprezie towarzyszyły spotkania biznesowe z ponad 20 firmami z berlińskiego klastra SIBB, które zorganizowaliśmy w partnerstwie z CitySpace. 

W ramach wieczornej imprezy networkingowej uczestnicy rozmawiali o roli, jaką software house’y, startupy, akceleratory oraz VC mogą i powinny pełnić w szybko zmieniającym się świecie oraz jak te organizacje mogą skuteczniej ze sobą współpracować. 

Olbrzymie podziękowania dla prowadzącego panel, Piotra Wrzalika z Unity Group oraz uczestników, którzy brali udział w dyskusji, m.in. Tomasza Szarka z SDZLEGAL SCHINDHELM.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom za świetną współpracę i organizację !W szczególności Ewie Sondej (Invest in Wroclaw), Magdzie Zawodny Barabanow i Wladyslawowi Olejnikowi (SIBB – ICT & Digital Business Association Berlin-Brandenburg), Rosie Chajutin (Wolves Summit) i Michałowi Karbowiakowi (Concordia Design Wrocław).

Serdecznie pozdrawiamy też wszystkich gości oraz uczestników. Do zobaczenia na kolejnych eventach!

A jeżeli macie ciekawy pomysł na współpracę międzynarodową, odezwijcie się do Michała Zachera z Vazco.eu i Jakuba Jarosza, którzy w ITCorner koordynują ten obszar.