ITCorner zostało partnerem społecznościowym “Tygodnia Programisty”

“Tydzień programisty” to wydarzenie organizowane przez Fundację CODE:ME dla aspirujących i rozwijających swoje umiejętności programistów. 

Tydzień programisty - wydarzenie

Od 6 do 12 września 2020 r. w 6 polskich miastach oraz online odbyły się prelekcje dotyczące rozwoju branży IT, spotkania z ekspertami i warsztaty nauki języków programowania dla początkujących. CODE:ME przygotowało między innymi warsztaty stacjonarne w miastach, w których swoją działalność prowadzi ITCorner. We Wrocławiu i w Krakowie odbyły się zajęcia wprowadzające z Pythona, a w Poznaniu z podstaw SQL i Ruby.

Tydzień Programisty to wydarzenie cieszące się olbrzymią popularnością. Sytuacja epidemiologiczna zmotywowała nas do działań online, dzięki czemu zbliżająca się edycja Tygodnia Programisty będzie miała charakter ogólnopolski i nawet będąc na urlopie, będzie można uczestniczyć w naszych spotkaniach i warsztatach. Oczywiście nie zabraknie też warsztatów stacjonarnych, w tym roku poza Trójmiastem, Poznaniem i Wrocławiem, pojawimy się też w Krakowie i w Warszawie. ” – mówi Karolina Best, koordynatorka Tygodnia Programisty.

Tydzień Programisty to event dla każdego, kto chce stawiać pierwsze kroki w branży IT lub rozwijać dotychczas nabyte umiejętności, ucząc się od wykwalifikowanych ekspertów. Czekamy na przyszłoroczną edycję wydarzenia!