Konferencja Infoshare AI

Na horyzoncie kolejne ciekawe wydarzenie, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. Już 1 grudnia w Warszawie odbędzie się Konferencja Infoshare AI.

Wydarzenie to merytoryczne prelekcje i networking dla specjalistów i entuzjastów sztucznej inteligencji, a cały projekt rozpoczął się meetupami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Co o konferencji mówią sami organizatorzy:
“Temat najnowszych rozwiązań wspieranych sztuczną inteligencją w zakresie cyberbezpieczeństwa poruszy Vadim Gechman, Senior Manager Big Data Analytics w Nvidia Networking. O technologiach zajmujących się przetwarzaniem języka opowie Karolina Wadowska, Data scientist w Citi Handlowy, oraz Dennis R. Mortensen, CEO i założyciel LaunchBrightly.

O politycznych i społecznych implikacjach sztucznej inteligencji opowiedzą Paweł Noga, Senior AI Software Engineer, i Caroline Lair, założycielka The Good AI. Krzysztof Kudryński z Nvidii opowie o podstawach Deep Learningu i złożoności tego zagadnienia. Nie zabraknie również tematów związanych z hardwarem. Łukasz Anaczkowski z Graphcore opowie o ultra inteligentnym komputerze i wyjaśni, czemu jeszcze taki komputer nie powstał.“

Organizatorzy przygotowali również darmowe ebooki i książki o tematyce AI – można będzie je otrzymać za darmo lub zdobyć, będąc w gronie czterdziestu pierwszych osób, które się zarejestrują.

Bilety od 249 zł. Więcej informacji i bilety dostępne na stronie organizatora: infoshare.pl/ai.

Partnerem Głównym wydarzenia są Invest in Pomerania i Live more.Pomerania