Kongres Członków ITCorner 2022 – Firma odporna na turbulencje

okładka_itc

Kongres Członków ITCorner | Poznań LAB 150 | 21 czerwca 2022

21 czerwca 2022 roku odbędzie się wyjątkowe spotkanie reprezentantów firm członkowskich ITCorner, ich gości i przyjaciół – Kongres Członków ITCorner, a jego tematem będzie Firma odporna na turbulencje.

Tym razem spotykamy się w Poznaniu, w industrialnych przestrzeniach LAB 150!

Podczas wydarzenia zadbamy o to, żebyście przede wszystkim mogli się lepiej poznać i porozmawiać o najważniejszych wyzwaniach, jakie czekają Wasze firmy w świecie, który wyłania się z pełnego turbulencji okresu 2020-2022.

Na Kongres Członków ITCorner zaprosiliśmy znakomitych prelegentów, a zgodnie z zasadami działania naszej organizacji, będą to głównie praktycy biznesu, którzy swoje historie opierają o własne doświadczenia i wiedzę z nich wyniesioną. Jednak nie zabraknie też teorii, aby nasze spotkanie dało Wam pełne spektrum wiedzy o biznesie odpornym na turbulencje.

Posłuchamy głównie ekspertów z firm Członkowskich, a całość podzieliliśmy na cztery części:

  • Część I – Inspiracje.
  • Część II – Historie, które uczą (Część 1)
  • Część III – Historie, które uczą (Część 2)
  • Część IV – Nie jesteś sam. Społeczność ITCorner

Pełną Agendę znajdziecie tutaj.

Naszą wyjątkową podróż zakończymy na temacie budowania społeczności ITCorner. Jako organizacja właścicieli firm technologicznych również podlegamy turbulencjom. W gronie Zarządu i ekspertów porozmawiamy o tym, jak sobie z nimi poradzić, żeby jeszcze lepiej zintegrować naszą branżę.

Całość zakończy spotkanie integracyjnym, gdzie będziecie mogli się lepiej poznać i pogłębić relacje oparte na zaufaniu i wspólnych wartościach.

Nazwiska prelegentów oraz opis wystąpień spotkania możecie znaleźć pod linkiem: AGENDA

Zapraszamy i do zobaczenia 21 czerwca!

Partnerem Kongresu Członków ITCorner jest Miasto POZNAŃ.

 

poznan_partner
poznan_partner