Let's meet in Wroclaw!

Let's meet in Wrocław!

Atrakcyjna lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura

Wrocław usytuowany jest w południowo-zachodniej części Polski. Komfortowa lokalizacja oraz rozwinięta infrastruktura zapewniają miastu, będącemu stolicą województwa dolnośląskiego, sprawną i szybką komunikację z ważnymi miejscami w kraju i poza jego granicami. Podróżujący mogą tu korzystać m.in. z lotniska, dworca autobusowego, stacji kolejowych czy bezpośredniego dostępu do autostrady.

Polish map
Section Image

Ludzie, potencjał i wiedza.

O potencjale naukowym stolicy Dolnego Śląska najlepiej niech świadczy fakt, że znajduje się tu ponad 30 uczelni wyższych, kształcących około 150 tysięcy studentów. Wśród nich są przyszli inżynierowie, profesorowie, aktorzy, lekarze, prawnicy, nauczyciele oraz przedstawiciele wielu, wielu innych ciekawych, przyszłościowych profesji. Co ich łączy? Pasja, ambicja, ciekawość świata, wiedza, wysokie kwalifikacje, otwartość… czyli cechy tak charakterystyczne dla mieszkańców Wrocławia. Nasze miasto jest bowiem miejscem pełnym pozytywnych inicjatyw, które pozwalają wszystkim realizować swoje plany i rozwijać zainteresowania (muzea, teatry, kina, zabytki, wyjątkowe imprezy). Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Centrum ekonomii i innowacji

Nasze miasto nieustannie się rozwija. Rozwijają się mieszkańcy, rozwija się biznes. Trudno zliczyć wszystkie znane korporacje, które na swoją siedzibę w Polsce wybrały właśnie Wrocław. Co więcej, wciąż z powodzeniem powstają nowe, innowacyjne projekty Wrocławian, czego najlepszym przykładem są firmy zrzeszone w naszym klastrze. Dalszemu rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw z pewnością sprzyja bliskość granic: niemieckiej i czeskiej. Sam Wrocław zapewnia też doskonałe warunki do prowadzenia biznesu: wykształcone kadry, zaplecze biurowe, wsparcie władz.