Raz w roku
Dla członków
UPGRADE - kongres branży technologicznej

Najciekawsze wydarzenie biznesowe branży technologicznej!

UPGRADE to pierwsze tego rodzaju wydarzenie adresowane do liderów firm technologicznych, którzy bezpośrednio wpływają na kształtowanie branży IT w Polsce.

O Kongresie

UPGRADE gromadzi wybitnych przedstawicieli branży, którzy mają okazję dzielić się swoimi doświadczeniami, najlepszymi praktykami oraz wiedzą, którą zdobyli podczas swojej działalności.

 

UPGRADE to możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i budowania sieci współpracy pomiędzy firmami technologicznymi w Polsce. Debata skupia się na kluczowych aspektach dotyczących rozwoju i konkurencyjności, co pozwala na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i reagowanie na dynamicznie zmieniający się rynek.

 


 

Brzmi interesująco?
Sprawdź szczegóły na stronie kongresu.

Let's UPGRADE
Krzysztof Ryk | COO | Antologic
Linkedin
ITCORNER to jedyna organizacja, którą znam, gdzie relacje mają kluczowe znaczenie, a członkowie mają ogromne możliwości i swobodę w działaniu. Wspólnie tworzymy kreatywną przestrzeń, w której w pełnym zaufaniu dzielimy się obserwacjami, i rozwiązujemy problemy. To doświadczenie nauczyło mnie więcej niż jakakolwiek książka czy kurs. Czerpanie wiedzy od ludzi, którzy już przeszli dany etap jest bezcenne.
Piotr Wilczek I CEO | Medical Algorithms
Linkedin
ITCORNER to organizacja w której na pierwszym miejscu są relacje. Wzajemna wymiana informacji, dzielenie się swoimi doświadczeniami, to coś, co ma największą wartość. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, poszukujących nowych rozwiązań. To miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy i wspieramy. To ogromna dawka merytorycznej wiedzy, której z całą pewnością nie znalazłbym w książkach lub na kursach.To wszystko sprawia że ITCORNER jest organizacją wyjątkową.