Nasza oferta
Wszystko, co robimy, służy rozwojowi naszych członków, ich firm i środowiska branży IT.
Members Driven
Dajemy przestrzeń, w której możesz realizować swoje projekty i dzielić się wiedzą z innymi liderami. Tutaj możesz realizować nowe pomysły z innymi przedsiębiorcami i wspólnie z nimi rozwijać ITCORNER.

Nasz zespół
Community Partners
Jesteśmy otwarci na wspólne budowanie wartości, dlatego chętnie wspieramy lub współtworzymy nowe przedsięwzięcia z naszymi partnerami.
Partnerzy
Oferty Specjalne
Zapraszamy do współpracy partnerów, którzy oferują produkty i usługi w specjalnej cenie dla Członków ITCORNER.
Partnerzy
CornerSlack
Wewnętrzny kanał Slack do szybkiej, codziennej komunikacji między Członkami. Tutaj otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów i dowiesz się na bieżąco co dzieje się w organizacji.
Wiedza
Wypracowujemy razem wartościowe materiały, komentujemy je, sprawdzamy co w branży słychać i komentujemy to, analizujemy, tworzymy własne ankiety i analizy.
Sieciowanie Biznesowe i Współpraca
Łączymy naszych Członków w projektach. Budujemy wspólnie biznesowe projekty, dbamy o efekt synergii w organizacji. Uzupełniamy się kompetencjami.
Nasze Firmy
Ławeczka
Wysokowartościowa oferta wśród zaufanych Członków których znasz, masz zbudowaną relacje w organizacji, z którymi poruszamy się na poziomie takiego samego kodeksu wartości.
Rozwój CEO
Dbamy o to, żebyś rozwijał się Ty jako lider oraz rozwijała się Twoja firma. Tylko tutaj możesz otrzymać wiedzę od innych właścicieli i przedsiębiorców, tutaj masz dostęp do lessons learned innych CEO i wymienisz się z nimi doświadczeniami.
Rozwój Twoich Managerów
Twoi managerowie mogą uczyć się od najlepszych w branży i rosnąć w twojej firmie dzięki spotkaniom z ekspertami.

Budowanie Relacji
Podchodzimy do relacji inaczej - dbamy o to, aby wszyscy się znali, aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach, dbamy o jakość naszych spotkań, dbamy o rozwój osobisty.
Wydarzenia
Public Advokacy
Zabieramy głos wszędzie tam, gdzie zachodzą istotne zmiany lub trzeba bronić interesów polskich przedsiębiorców.
Wiedza
Inspiracja. Doświadczenie. Rozwój.
Sprawdź