Raz w roku
Dla członków
ITCORNER Mountain Challenge

W osiąganiu szczytów ważna jest droga, w obie strony.

Prawdziwy leadership to nie tylko zdolność do pokonywania własnych ograniczeń, ale także umiejętność budowania zaufania i współpracy w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

To właśnie dlatego ITCORNER MOUNTAIN CHALLENGE są czymś więcej niż przygodą – wzmacniamy relacje, budujemy zaufanie i współpracujemy wspinając się na szczyty.

Co jest ważne?

Czerpiemy radość z wyzwań, jakie stawiają przed nimi majestatyczne szczyty. To tam, wśród dzikiej przyrody, często znajdujemy harmonię i odkrywamy swoje granice.

 

Wyprawy w góry wysokie to nie spontaniczne spacery, dlatego solidnie je planujemy. Wspinaczka po górskich szczytach to zadanie wymagające nie tylko fizycznej sprawności, ale również odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz świadomości zagrożeń.

Wsród nas jest wielu doświadczonych zawodników, którzy przygotowują trasy i plan każdego etapu. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa i powodzenia każdej wyprawy.

 

Każda wyprawa górska to dla nas cenny czas na oderwanie się od codziennego zgiełku, technologii i szybkiego tempa życia.

Sprawdź relacje z naszych wypraw!

 

Relacje
28/02/2024
Gerlach 2023
Zobacz więcej
24/04/2024
Gerlach 2022
Zobacz więcej
Krzysztof Ryk | COO | Antologic
Linkedin
ITCORNER to jedyna organizacja, którą znam, gdzie relacje mają kluczowe znaczenie, a członkowie mają ogromne możliwości i swobodę w działaniu. Wspólnie tworzymy kreatywną przestrzeń, w której w pełnym zaufaniu dzielimy się obserwacjami, i rozwiązujemy problemy. To doświadczenie nauczyło mnie więcej niż jakakolwiek książka czy kurs. Czerpanie wiedzy od ludzi, którzy już przeszli dany etap jest bezcenne.
Piotr Wilczek I CEO | Medical Algorithms
Linkedin
ITCORNER to organizacja w której na pierwszym miejscu są relacje. Wzajemna wymiana informacji, dzielenie się swoimi doświadczeniami, to coś, co ma największą wartość. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, poszukujących nowych rozwiązań. To miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy i wspieramy. To ogromna dawka merytorycznej wiedzy, której z całą pewnością nie znalazłbym w książkach lub na kursach.To wszystko sprawia że ITCORNER jest organizacją wyjątkową.