Raz w roku
Dla członków
ITCORNER Yachting Challenge

Razem łapiemy wiatr w żagle.

ITCORNER YACHTING CHALLENGE to o wiele więcej niż tylko przygoda na wodach oceanu, to także okazja do budowania niezwykle ważnych relacji biznesowych i poszerzania swojej wiedzy jako leaderów.

Jak przebiega rejs?

Rejsy cieszą się dużym zainteresowaniem, więc najczęściej wypływamy w grupie 5-6 jachtów. Wśród naszych członków jest wielu doświadczonych żeglarzy, więc na każdym jachcie jest 2-3 sterników morskich. Nad całym rejsem czuwa zawodowy żeglarz, którego codzienną pracą jest planowanie i koordynowanie rejsów morskich.

 

Podczas rejsu poznajmy akwen oraz siebie nawzajem w nieco innych okolicznościach. Morze i biznes potrafi zaskakiwać.
Na każdym rejsie odbywają się warsztaty, podczas których uczestnicy – własciciele firm technologicznych – dzielą się na pokładzie jachtu swoją wiedzą biznesową, rozmawiają o strategiach rozwoju, trendah w branży IT i sposobach na osiągnięcie sukcesu.

Często zdarza się, że podczas tych morskich wypraw, nasze umiejętności komunikacyjne i zdolności współpracy zostają wystawione na próbę. Wymaga to od nas wzajemnego zrozumienia i otwartości na nowe doświadczenia. Taka sytuacja uczy nas nie tylko lepszego żeglowania, ale również skutecznego działania jako zespół, co ma odzwierciedlenie nie tylko na morzu, ale również w naszym życiu zawodowym.

 

Żeglowanie na otwartym morzu to niewątpliwie wyzwanie, ale dzięki naszemu zawodowemu żeglarzowi staje się ono niezapomnianą przygodą, która pozytywnie wpływa na nasze życie zarówno na wodzie, jak i na lądzie.

Relacje
28/02/2024
Teneryfa 2023
Zobacz więcej
23/04/2024
Finlandia 2022
Zobacz więcej
Krzysztof Ryk | COO | Antologic
Linkedin
ITCORNER to jedyna organizacja, którą znam, gdzie relacje mają kluczowe znaczenie, a członkowie mają ogromne możliwości i swobodę w działaniu. Wspólnie tworzymy kreatywną przestrzeń, w której w pełnym zaufaniu dzielimy się obserwacjami, i rozwiązujemy problemy. To doświadczenie nauczyło mnie więcej niż jakakolwiek książka czy kurs. Czerpanie wiedzy od ludzi, którzy już przeszli dany etap jest bezcenne.
Piotr Wilczek I CEO | Medical Algorithms
Linkedin
ITCORNER to organizacja w której na pierwszym miejscu są relacje. Wzajemna wymiana informacji, dzielenie się swoimi doświadczeniami, to coś, co ma największą wartość. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, poszukujących nowych rozwiązań. To miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy i wspieramy. To ogromna dawka merytorycznej wiedzy, której z całą pewnością nie znalazłbym w książkach lub na kursach.To wszystko sprawia że ITCORNER jest organizacją wyjątkową.