Dołącz do grona Członków ITCORNER!
Prowadzisz firmę technologiczną lub działasz blisko tego środowiska? Szukasz miejsca, w którym zderzysz myśli biznesowe z innymi właścicielami i liderami z branży, którzy mają podobne problemy i wyzwania? Zostań częścią ITCORNER! Pokażemy Ci, jak skutecznie wykorzystać członkostwo w naszym stowarzyszeniu w strategii rozwoju Twojego biznesu.
Kim jesteśmy?

ITCORNER to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców działających w branży technologicznej. Skupiamy się na biznesie, najwyżej ceniąc jednak ludzi – łączymy właścicieli firm związanych z sektorem IT i dzięki nim się rozwijamy. Wzajemnie się inspirujemy i poprzez stałą wymianę wiedzy, myśli i doświadczeń napędzamy do działania.


Tworzymy społeczność zaangażowanych liderów, którzy chętnie dzielą się własnym know-how. Dzięki temu jesteśmy w stanie realnie pomagać w osiąganiu celów biznesowych. We wszystkim, co robimy, stawiamy na efektywny partnership, doceniając proaktywność i własną inicjatywę. 

Jak dołączyć do
ITCORNER?
Chcemy tworzyć mocną i zaangażowaną organizację, dlatego w sposób szczególny dbamy o postulowane wartości, uważnie dobierając członków. Wierzymy, że jako wspólnota jesteśmy w stanie osiągnąć więcej i jesteśmy otwarci na współpracę.
1.
Rekomendacje od 2 Członków ITCORNER
Skontaktuj się z Członkiem ITCORNER i poproś o napisanie kilku zdań o tym, co Twoja firma i osoba może wnieść do Stowarzyszenia, skąd się znacie, czy mieliście okazję już wcześniej współpracować. Jeżeli będziesz mieć problem ze zdobyciem rekomendacji, napisz do nas – postaramy się pomóc.
2.
Przedstawienie Kandydata
Po otrzymaniu Twoich rekomendacji Ty i Twoja firma zostaniecie przedstawieni wszystkim Członkom ITCORNER. Członkowie mają 5 dni na ewentualne zgłoszenie veta. Brak veta = następny etap rekrutacji
3.
Rozmowa Rekrutacyjna
Chcemy dobrze Cię poznać. Zależy nam byś poznał też Nas, naszą misję i wartości, dlatego zaprosimy Cię na rozmowę z członkiem grupy rekrutacyjnej. Jeżeli po tym spotkaniu otrzymasz pozytywną rekomendację i Komitet Członkowski jednogłośnie przyjmie Twoją kandydaturę, przejdziemy do kwestii formalnych.
4.
Formalności
Kwestie formalne (umowa, płatność za członkostwo, dostępy do kanałów komunikacyjnych, Slack, strona www, Google Drive, kalendarz wydarzeń, oficjalna prezentacja na Spotkaniu Managerskim i kanale #hello na Slacku).
5.
Onboarding
Zaprosimy Cię na spotkanie onboardingowe z Członkiem Komisji Rekrutacyjnej. Wprowadzimy Cię w codzienność Stowarzyszenia, zadbamy o Twój komfort i poczucie przynależności już od pierwszego dnia. W ITCORNER nie ma miejsca na samotność przedsiębiorcy. Wsparcie, współpraca, otwartość i transparentność to podstawowe filary naszej działalności. Z zaangażowaniem podchodzimy do procesu onboardingu – dbamy o to, byś czuł się zaopiekowany, poznał naszą społeczność i zdobył wartościowe kontakty. 
Poznaj Komitet Członkowski ITCORNER!
Komitet Członkowski to ważna część naszego stowarzyszenia – to on zajmuje się nie tylko procesem rekrutacji, ale przede wszystkim dba o jakość członkostwa i efektywny onboarding dołączających do nas firm. Tworzą go liderzy firm, z którymi spotkasz się na samym początku swojej przygody z ITCORNER. 
Zadaniem Komitetu Członkowskiego jest dbanie o kulturę organizacyjną i zapewnianie członków, którzy działają w duchu podobnych wartości. W ITCORNER zależy nam na ciągłym rozwoju i efektywnej współpracy. Dlatego stawiamy na członków takich jak my – zaangażowanych, zmotywowanych, chętnych do podejmowania nowych inicjatyw i działania na obopólną korzyść. 
Myślisz, że możesz do nas pasować?
Napisz do nas i porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować. 
Monika Bogacz
Relationships Manager
+48 880 938 704
Wiadomość*