Dla członków
Dla gości
ITCORNER Ekspercki

Dzielimy się wiedzą i rozwijamy się w ramach cyklu tematycznych szkoleń branżowych.

W czasie intensywnej pracy, pełnej wyzwań i niewiadomych, często odkładamy temat naszego rozwoju. Rozwoju rozumianego jako podnoszenie swojej świadomości oraz kompetencji zarządczych. Dlatego szkolenia z cyklu ITCORNER Ekspercki są bardzo konkretne, przygotowywane pod określone potrzeby członków.

Wrocław
Najbliższe terminy

ITCORNER ZAGRANICA 14.03

ITCORER ZAGRANICA 25.06

Opis szkolenia

Zapraszamy na pierwsze z cyklu ITCORNER ZAGRANICA spotkanie związane z WSPÓŁPRACĄ ZAGRANICZNĄ ITCORNER.

Naszym celem jest  dzielenie się najpotrzebniejszą i aktualną wiedzą w ramach obszaru ekspansji zagranicznej.

TEMAT:
W kręgu liderów: Rozwój biznesu IT w regionie DACH.

Do panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy liderów polskich firm technologicznych, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach na międzynarodowych rynkach, w regionie DACH.

Prowadzący: Michał Nikołajuk, CEO Rite NRG, Koordynator Współpracy Zagranicznej ITCORNER.
Moderator: Marek Bugiel , CEO AWSM

Na naszej scenie wystąpią:
Szymon Włochowicz COO HICRON;
Jakub Orczyk, Managing Partner VM.PL;
Łukasz Białonoga, E-commerce Managing Partner SalesTube, CEO Hmmh;
Krzysztof Łukaszuk, CEO Hycom.

Opis szkolenia
W kręgu liderów: Rozwój biznesu IT w USA
 
ITCORNER ZAGRANICA to cykl spotkań dotyczący rynków zagranicznych, miejsce gorących debat i wymiany najcenniejszej wiedzy na poziomie CEO i C-Level.
To również przestrzeń na budowę networkingu w wyjątkowym gronie:
➡ cykle spotkań z ekspertami;
➡ konfrontacja różnych punktów widzenia;
➡ wymiana doświadczeń właścicieli firm technologicznych i nie tylko;
➡ przestrzeń dla ekspensywnych, rozwijających się i dzielących wiedzą.
 

Na drugim spotkaniu z cyklu ITCORNER ZAGRANICA zaprosiliśmy liderów polskich firm technologicznych, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach na rynku USA.

Zaproszeni eksperci:

Kamil Karbowiak - od prawie 20 lat tworzy i wdraża nowatorskie rozwiązania Business Intelligence i sztucznej inteligencji. Jego pasją jest wykorzystywanie technologii AI i BI do optymalizacji wydajności firm, usprawniania procesów decyzyjnych oraz osiągania strategicznych celów.
 
Paul Bernard Jarosławski - założyciel FreightCaviar, platformy, która łączy spedytorów, dyspozytorów i kierowców ciężarówek, dostarczając rozrywkę i edukację branży logistycznej.
 
Jan Wenda - dyrektor generalny w Lingaro US, gdzie kieruje kompleksowymi usługami danych dla globalnych przedsiębiorstw. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w zakresie danych i analityki, przywództwa IT i transformacji biznesowej Jan ma udokumentowane doświadczenie w budowaniu firm i organizacji.
 
Aleksander Frelas –  CEO & Founder Velite LLC, międzynarodowej firmy specjalizującej się w ofensywnych usługach cyberbezpieczeństwa w USA i UE. Współpracował z firmami z listy Fortune 100, w celu opracowania solidnych postaw bezpieczeństwa. 
 
Michał Nieć - CEO i założyciel Appliscale, firmy zajmującej się technologicznym doradztwem, specjalizującej się w tworzeniu wysoko skalowanych systemów. Appliscale współpracuje z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

 

Prowadzący ITCORNER ZAGRANICA
Michał Nikołajuk
Koordynator Współpracy Zagranicznej ITCORNER
CEO Rite NRG
Linkedin
Michał Nikołajuk
Koordynator Współpracy Zagranicznej ITCORNER
CEO Rite NRG
Linkedin
Krzysztof Ryk | COO | Antologic
Linkedin
ITCORNER to jedyna organizacja, którą znam, gdzie relacje mają kluczowe znaczenie, a członkowie mają ogromne możliwości i swobodę w działaniu. Wspólnie tworzymy kreatywną przestrzeń, w której w pełnym zaufaniu dzielimy się obserwacjami, i rozwiązujemy problemy. To doświadczenie nauczyło mnie więcej niż jakakolwiek książka czy kurs. Czerpanie wiedzy od ludzi, którzy już przeszli dany etap jest bezcenne.
Piotr Wilczek I CEO | Medical Algorithms
Linkedin
ITCORNER to organizacja w której na pierwszym miejscu są relacje. Wzajemna wymiana informacji, dzielenie się swoimi doświadczeniami, to coś, co ma największą wartość. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, poszukujących nowych rozwiązań. To miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy i wspieramy. To ogromna dawka merytorycznej wiedzy, której z całą pewnością nie znalazłbym w książkach lub na kursach.To wszystko sprawia że ITCORNER jest organizacją wyjątkową.